Son Dakika Haberleri: Fenomen Şeyma Subaşı'nın Bu Kez de Ayakları Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Fenomen Şeyma Subaşı'nın Bu Kez de Ayakları Sosyal Medyada Gündem Oldu!

5 gün önce

Acun Ilıcalı ile evliliğini bitirdikten sonra yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken Şeyma Subaşı'nın bu kez de ayakları gündem oldu. Subaşı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "Ayaklar 45? numara" yorumunu yaptı.

Her hareketiyle her paylaşımıyla olay olan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı bu kez de ayaklarıyla adından söz ettirdi.

"BELKİ BİLEKLERİM İNCE DİYEDİR"

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son günlerinde Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sürpriz bir şekilde bitirmişti. Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı, İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Instagram paylaşımlarıyla sık sık konuşulan Subaşı, bu kez de ayaklarıyla gündeme geldi. Şeyma Subaşı'nın yayınladığı bu kareye bir takipçisi, "Ayaklar 45?" yorumunu yaptı. Sosyetik isim ise gelen yoruma, "38 numara ama neden çok büyük duruyor ben de bilmiyorum. Belki bileklerim çok ince diyedir" cevabını verdi. Subaşı bu diyalogdan sonra harekete geçti. Aynı fotoğrafını bu kez ayaklarını keserek yayınladı.

Fenomen Şeyma Subaşı'nın Bu Kez de Ayakları Sosyal Medyada Gündem Oldu!
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 06:24 

YORUMLAR


WhatsApp'tan Kullanıcıları Kızdıracak Karar: 2020 Yılında Reklam Geliyor Acun Ilıcalı'dan Şampiyon Olan Turabi'ye Kutlama Mesajı: Ne Mutlu Bize Cumhurbaşkanlığından Yeni Askerlik Sistemine İlişkin Açıklama Güzel Oyuncu Tuba Ünsal, Cesur Pozlarıyla Parmak Isırttı