Sosyal Medya Kullanımı Ele Alındı - Son Dakika

Sosyal Medya Kullanımı Ele Alındı

19.12.2018 13:39
Sosyal Medya Kullanımı Ele Alındı, System.String[]

Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Murat Dağıtmaç, gençlerin sosyal medyaya kendilerini kaptırmamalarını, etkilenen değil etkileyen olmalarını istedi.

Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Murat Dağıtmaç, gençlerin sosyal medyaya kendilerini kaptırmamalarını, etkilenen değil etkileyen olmalarını istedi.

Dağıtmaç, Reyhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ufuk Eğitim Derneğinin desteğiyle düzenlenen "Diğital Haçlı Seferleri ve Gençlerin Sosyal Medya Kullanımı" konulu konferansa katıldı.

Mehmet Fatih Tosyalı Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen konferansta konuşan Dağıtmaç, sosyal medyanın günümüzde çok önemli yeri olduğunu söyledi.

Gençlerin sosyal medyaya kendilerini kaptırmamalarını, etkilenen değil etkilenen olmaları gerektiğini belirten Dağıtmaç, "Sosyal medyayı yasaklamak yerine özendirmek gerekiyor. Çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelerine bu kapsamda nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgiler verilmesi gerektiğini." ifade etti.

Konferansı, Reyhanlı Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulgani Şanverdi, Ufuk Eğitim Derneği Başkanı Mustafa Şanverdi de izledi.

Etkinlik sonunda Dernek Başkanı Mustafa Şanverdi, Dağıtmaç'a katılımlarından dolayı plaket takdim etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Sosyal Medya Kullanımı Ele Alındı - Son Dakika


Son Dakika

Ibrahimovic, yüzünü kullandığı için video oyunu firmasına ateş püskürdü: Size kim izin verdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir depreminin simge isimlerinden Ayda ile telefonda görüştü Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Trafik kazasında ölen Hilal bebeğin adı, vefat eden teyzesinin ismini yaşatmak için konulmuş Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek