Sosyal Medya Uzmanı H.Gökhan Karaçavuş 'tan Youtube Hakkında Önemli Açıklama - Son Dakika

Sosyal Medya Uzmanı H.Gökhan Karaçavuş 'tan Youtube Hakkında Önemli Açıklama

İlandır

Dünya üzerinde aktif olarak kullanılan ve milyarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen video paylaşım sitelerinin başında gelen Youtube birçok meraklı sorunun beraberinde dikkat çekmeye devam ediyor.

Özellikle internet üzerinden para kazanmanın en kolay yöntemlerinin başında gelen Youtube'da kişilerin en çok merak ettiği sorular ile ilgili Sosyal Medya Uzmanı H.Gökhan Karaçavuş açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medya Uzmanı H.Gökhan Karaçavuş yaptığı açıklamada; " İlk olarak her konuda olduğu gibi burada özgün çalışmanız sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bunun nedeni ise özgün içerikler mutlaka zaman içerisinde dikkat çekici olacaktır ve bu konuda Youtube üzerinde belli bir kitleye sahip olmanıza neden olacaktır.

Sosyal Medya Uzmanı H.Gökhan Karaçavuş Youtube kanallarının özgün olması ile ilgili yaptığı açıklamalarla sözlerini noktaladı ;

Sizin de yapmanız gereken işlemlerin başında ürettiğiniz içeriğin orijinal olması ve özellikle Youtube üzerinde ilgi çekici içeriklerin başında gelen bir konu olması gerekmektedir. Bu konulardan örnek verecek olursak çocuklar üzerine kurulu olan bir kanal, video kanalı, kadınlara yönelik bir kanal tarzında bir kanal üretmeniz durumunda Youtube üzerinde organik bir kitleye erişme fırsatını yakalamış olacaksınız. Özellikle ürettiğiniz kanalda sadece bir olay üzerinden hareket etmeniz bu konuda daha çabuk dikkat çekmenize ve videolarınızın milyonlarca kişi tarafından izlenmesine neden olacaktır. İşte bu yüzden Youtube üzerinde çektiğiniz videolarınızı kısa sürede milyonlara ulaştırmak adına önemli işlemleri gerçekleştirme fırsatını yakalamış olacaksınız."


Son Dakika

Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğuna oturan Işıl Reçber'in kazanacağı ücret dudak uçuklattı Oyuncu Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın defterini kapattı: Benim için bitmiştir 22 yaşındaki Kylie Jenner, en çok para ödenen ünlü listesinde ilk sıraya yerleşti Şahan Gökbakar, koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten kovduğu ileri sürülen güvenlik personelinin attığı veda mesajını paylaştı Eda Taşpınar, cüretkar bikinisiyle poz verdi 45 yaşındaki Linet, havuz başında siyah bikinisiyle poz verdi Oyuncu Kaan Yıldırım'dan Hadise'ye çağrı: Baba olmak istiyorum Vefat eden 9 yaşındaki oğluyla çekilen fotoğrafını paylaşan Ebru Şallı, herkesi duygulandırdı Survivor 2020'nin 98. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasin ve Sercan birbirine giriyor Yağmalama görüntüleri ortaya çıkan ünlü YouTuber Jake Paul hakkında soruşturma başlatıldı İkinci kez kolundan sakatlanan Berkay Şahin, maskesini takmakta güçlük çekti Defne Samyeli, Baran Tınaz ve Deren Talu aşkına onay verdi Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi karakterini Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ediz Hun canlandıracak Çukur'un Mahsun'u Berkay Ateş, 19 yaşındayken Tarkan'ın konserlerinde koruma olarak görev yaptığını anlattı