Sosyal Medya Yeni Dizi "Savaşçı"yı Konuşuyor! TT Listesinde Zirveye Yerleşti - Son Dakika

Sosyal Medya Yeni Dizi "Savaşçı"yı Konuşuyor! TT Listesinde Zirveye Yerleşti

09.04.2017 21:06

Fox kanalının merakla beklenen özel harekat dizisi "Savaşçı" bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizi Twitter'da TT listesinde birinci sıraya yerleşti.

Yapımcılığını Limon Film/ Hayri Aslan'ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic'in üstlendiği "Savaşçı" dizisi bu akşam seyirciye merhaba dedi.

Dizi ekranlara geldikten sonra sosyal medyada konuşulmaya başladı. "Savaşçı" hashtagi Twitter'da TT listesinde kısa sürede birinci sıraya yerleşti.

Aksiyon dolu dizi seyircilerden olumlu mesajlar aldı.

Kaynak: Haberler.com

Sosyal Medya Yeni Dizi Savaşçı yı Konuşuyor! TT Listesinde Zirveye Yerleşti

Son Dakika Magazin Sosyal Medya Yeni Dizi 'Savaşçı'yı Konuşuyor! TT Listesinde Zirveye Yerleşti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından iki AK Partili isim daha Saadet Partili Asiltürk'ü ziyaret etmiş Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı Yaşlı adamın baltayla başına vurduğu karısı ağır yaralandı Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğü köyde jandarma nöbet tutuyor Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı 42 gündür kayıp olan kadının cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu