Sosyal Medya Kullanıcıları "Naylon Yerine Bez Torba Satılsın" Kampanyası Başlattı - Son Dakika

Sosyal Medya Kullanıcıları "Naylon Yerine Bez Torba Satılsın" Kampanyası Başlattı

08.01.2019 16:12

Sosyal medyada açılan "Naylon yerine bez torba satılsın" başlığı, çok sayıda kullanıcının yorumları ile kısa sürede trend-topik oldu.

1 Ocak itibariyle ücretli poşet uygulamasına geçilmesi sonrası ülke gündemine oturan naylon poşet, ilginç paylaşımlar ve sıra dışı olaylarla gündemdeki yerini koruyor. Çevreyi koruma amacıyla uygulamaya koyulan ücretli poşet uygulamasına farklı bir açıdan yaklaşan kullanıcılar, naylon poşet yerine bez torba satılmasını istediler.

MESAJ, RESİM VE VİDEOLAR PAYLAŞILDI

Sosyal medya kullanıcılarının resim, video ve mesajlarıyla desteklediği başlık, kısa sürede trend-topik oldu. Yapılan paylaşımlarda poşet kullanımına karşı yorumlar yapılırken bez torbaların çevre dostu olduğu vurgusu yapıldı.

İşte yapılan paylaşımlar:

Sosyal Medya Kullanıcıları Naylon Yerine Bez Torba Satılsın Kampanyası Başlattı

Son Dakika Güncel Sosyal Medya Kullanıcıları 'Naylon Yerine Bez Torba Satılsın' Kampanyası Başlattı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • Hiç: Nedirr bu poşet hikayesi. 1 Çevre bilinci ve sevgisi, İNSANa ve Haklarına saygı ortamı içinde oluşur. 2. Bütün ürünlerde 25krş luk indirim gerçekleştimi. 3. Yeşil talanı, filitresiz fabrikanın atıkları, kamyon eksoz değerleri, Kansorejenler, İSRAF kültürü... Slm Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu