Koronavirüs korkusu nedeniyle asansör düğmesine ayağıyla basan kişinin görüntüleri sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika

Koronavirüs korkusu nedeniyle asansör düğmesine ayağıyla basan kişinin görüntüleri sosyal medyada tepki çekti

6 gün önce

Esenyurt'ta bir kişinin, koronavirüs korkusuyla elleri yerine asansör düğmesine ayağıyla basma anlarının olduğu görüntüler, sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılarak, tepki çekti.

Koronavirüs salgını nedeniyle hijyen kurallarına daha fazla dikkat edilen bu günlerde İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 'bu kadarına da pes' dedirten bir olay yaşandı.

AYAĞIYLA ASANSÖR DÜĞMESİNE BASTI

Esenyurt'ta bulunan bir binanın güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, elinde tuvalet kağıdı bulunan kişi, koronavirüs korkusuyla, eli yerine ayaklarıyla asansörün düğmesine basarak bulunduğu kata çıkmaya çalıştı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Bina sakinleri, kirli ayakkabısıyla asansör düğmesine basan kişinin kendilerine virüs bulaştırabileceğini belirterek görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından yayılarak çok sayıda kişinin tepkisini çekti.

Koronavirüs korkusu nedeniyle asansör düğmesine ayağıyla basan kişinin görüntüleri sosyal medyada tepki çekti
Son Dakika

Sosyal mesafe kuralını hiçe saydılar: Minibüslerde şoke eden görüntü
İstanbul Esenyurt'ta tıklım tıklım dolu olan minibüslere ceza kesildi Uzmanların "1-2 hafta önemli" uyarısına rağmen Esenyurt'tan gelen görüntüler pes dedirtti "Korona test sayısı artıyor" diyen Koca, pozitif vakalarla ilgili güzel haberi verdi