Sosyal medyadan canlı yayında drift yaparak havaya ateş eden kişiler yakalandı - Son Dakika

Sosyal medyadan canlı yayında drift yaparak havaya ateş eden kişiler yakalandı

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde, drift yapan otomobil sürücüsü ile yanında silahla havaya ateş eden kişi, sosyal medyadan yaptıkları canlı yayın üzerine yakalandı.

Sosyal medyadan canlı yayında drift yaparak havaya ateş eden kişiler yakalandı, System.String[]

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde, drift yapan otomobil sürücüsü ile yanında silahla havaya ateş eden kişi, sosyal medyadan yaptıkları canlı yayın üzerine yakalandı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Trabzon- Giresun Sahil Yolu'ndaki bir tır parkında 12 Eylül'de düğünden dönen bir otomobilin drift atarak trafik güvenliğini tehlikeye soktuğu ve silahla havaya ateş edildiği görüntülerin sosyal paylaşım sitesinden canlı yayında paylaşılması üzerine İl Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı.

Çalışmalar sonucu otomobil sürücüsü ile havaya ateş eden kişi silahıyla yakalandı.

Toplam 8 bin 294 lira trafik idari para cezası verilen sürücünün aracı ve sürücü belgesi 60 gün süreyle trafikten men edildi.

Ayrıca sürücü hakkında Umumi Hıfzıssıhha Kanunu gereğince maske takmadığı için 900 lira idari para cezası uygulandı.

Havaya ateş eden ve silahıyla yakalanan şüpheli hakkında ise cumhuriyet savcısının talimatı doğrultusunda gerekli işlem başlatıldı.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 16:25 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sosyal medyadan canlı yayında drift yaparak havaya ateş eden kişiler yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'yi ayağa kaldıran Duygu Delen'in ölümünde bilirkişi raporu hazırlandı: Düşmeden önce bilinci kapalıymış Mansur Yavaş, öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmaması için köylere ücretsiz internet getiriyor TOKİ 23 ilde 176 konut ve 155 iş yerini açık artırma ile satışa çıkardı Adana'da ikiz kardeşler bıçaklanarak gasp edildi, çevredekiler durup izledi Ermenistan'ın saldırıları BBC spikerinin Ermeni Başbakanı köşeye sıkıştırdığı anları akıllara getirdi UBS'den heyecanlandıran tahmin: Ons altın yıl sonuna doğru 2 bin dolara ulaşabilir Kreşte boğazına hamur kaçmasıyla felç kalan Mukaddes'in babası: Kızım ihmal kurmanı oldu Çukur dizisinde Erdenet ailesinin gizemli üyesi Ogeday sonunda yüzünü gösterdi