Sosyal medyadan duyurdu! Özür dileyip iptal etti - Son Dakika

Sosyal medyadan duyurdu! Özür dileyip iptal etti

10.10.2019 22:41
Sosyal medyadan duyurdu! Özür dileyip iptal etti, System.String[]

Sıla Gençoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle;"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları.

Sıla Gençoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle;

"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları. Bilirsiniz; ben sanatın iyileştiricİ gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebekler, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca Coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum. Seyircilerimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Sıla GENÇOĞLU"

Konserlerini iptal eden Sıla'ya sosyal medyadan destek mesajları geldi.

pic.twitter.com/gVawC9x7dY

— Sıla Gençoğlu (@silagencoglu) October 10, 2019

Sosyal medyadan duyurdu! Özür dileyip iptal etti

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sosyal medyadan duyurdu! Özür dileyip iptal etti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek "Gençlik aşısı" adı altında cildine işlem yapılan genç kadının hayatı karardı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi