Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması - Son Dakika

Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması

12.05.2020 14:57

Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması 12 Mayıs Hemşireler Günü, koronavirüs sebebiyle sosyal mesafe kurallarına uyularak kutladı.

Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması

İSTANBUL - 12 Mayıs Hemşireler Günü, koronavirüs sebebiyle sosyal mesafe kurallarına uyularak kutladı. 40 yılı aşkın süredir hekimlik görevini sürdüren Dr. Necati Yılmaz, bu özel günde hemşirelere gül hediye etti.

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 12 Mayıs Hemşireler Günü ve 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası kutlandı. Koronavirüs sebebiyle sosyal mesafenin korunduğu kutlamada hastane Başhekimi Doç. Dr. Hakan Başar, başta olmak üzere tüm hastane yöneticileri, hemşirelere çiçek takdim ederek hemşirelik haftasını kutladılar.

40 yılı aşkın süredir doktorluk görevini sürdüren Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nükleer Tıp Eğitim ve İdari Şefi Dr. Necati Yılmaz,hemşirelere gül hediye ederek bu özel günü kutladı. Dr. Yılmaz, "Sağlık sisteminde hemşireler büyük bir öneme sahipler. Bu önemi salgın sürecinde daha da iyi anladık. Yeri geldiğinde ailelerini bile görmeye fırsat bulamayan canla başla çalışan sağlık savaşçılarımız; hemşireleri gönülden kutluyorum" dedi.

Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması
Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması
Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması
Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması

Kaynak: İHA

Son Dakika Sağlık Sosyal mesafeli 'Hemşireler Günü' kutlaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Emniyet, İstanbul ile yurt dışındaki 2 şehrin uyuşturucu kullanımının karşılaştırıldığı haberleri yalanladı Emniyet, İstanbul ile yurt dışındaki 2 şehrin uyuşturucu kullanımının karşılaştırıldığı haberleri yalanladı İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı

Son Dakika Haberleri

23:50