Son Dakika Haberleri: Sosyetik Güzel Ebru Şancı'dan, Ortalığı Karıştıracak Açıklama!

Sosyetik Güzel Ebru Şancı'dan, Ortalığı Karıştıracak Açıklama!

25 gün önce

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Ebru Şancı, estetik yaptıranları kızdıracak açıklamalarda bulundu. Ebru Şancı, "Çok estetik yaptıranlar evdeki kedisine, köpeğine benzemeye başlıyor." dedi.

Kanal D'deki '2. Sayfa'ya konuk olan Ebru Şancı estetik yaptıranları kızdıracak sözler söyledi. Ebru Şancı, "Çok estetik yaptıranlar evdeki kedisine, köpeğine benzemeye başlıyor." dedi.

"ANNEANNEM BOTOKS YAPTIRSAN MI?' DİYOR"

Ebru Şancı, estetiğe karşı olmadığını ve yaptıranları yadırgamadığını ifade ederken "75 yaşındaki anneannem bile 'Acaba botoks yaptırsam mı?' diyor. Biz kadınlar yaş alıyoruz ama ruhumuz asla yaşlanmıyor. Tabii ki her şeyin fazlası zarar. Estetikte aşırıya kaçanlar bir müddet sonra evdeki köpeklerine benzemeye başlıyor. O sosyete dergilerine falan bakamıyorum hepsi gergin gergin geziyor" dedi. Şancı, izleyicilerden gelen ''Köpeklerine benziyor derken kimi kastettiniz?'' sorusuna ''Yok isim vermem. Köpek sahibi aşırı estetikli ünlülerden yola çıkın işte." yanıtını verdi.

Estetik Yaptıranların Köpeklere Benzediğini Söyleyen Ebru Şancı Kimdir?


YORUMLAR


15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Emniyet Müdürünün Şehit Edildiği Olayla İlgili Konuşan İçişleri Bakanı Soylu, Gözyaşlarını Tutamadı

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na Asgari Ücret Yanıtı