Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin restoranında ilginç evlilik teklifi - Son Dakika

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin restoranında ilginç evlilik teklifi

03.08.2019 11:56

Bir genç, yaptığı ilginç şovlarla adından söz ettiren sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin restoranında sevgilisine evlilik teklifi etti. Teklife dahil olan Gökçe, tektaşı servis ettiği kaburganın üzerine koydu.

Bir genç, sosyetik kasap Nusret'in Yunanistan'ın Mikonos adasındaki mekanında sevgilisine evlenme teklifi etti. Et sunumlarıyla herkesin dikkatini çeken Gökçe de evlilik teklifine dahil oldu.

KABURGANIN ÜZERİNE TEKTAŞ KOYDULAR

Genç adam, sevgilisi için aldığı tek taşı etin üstüne koydurdu ve servisi Nusret yaptı. Nusret, etin üzerindeki yüzüğü bıçak yardımıyla gence uzattı. Evlilik teklifinden habersiz olan genç kadın ise o anları kayda aldı. Yüzüğün kendisine alındığını öğrenen kadın, şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.

SEVGİLİSİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Teklif karşısında mutlu olan genç kadın, "Evet" dedikten sonra sevgilisini öpücüklere boğdu. Çiftin mutluluğunu paylaşan Nusret ise servis etmek için dilimlediği etleri çifte yedirdi. Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Gökçe ise bu anları Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin restoranında ilginç evlilik teklifi
Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin restoranında ilginç evlilik teklifi

Son Dakika Magazin Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin restoranında ilginç evlilik teklifi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

TFF Başkanı Özdemir: Birçok takım İzmir'e gitmek üzereydi, hemen karar vermeliydik İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak İzmir'de meydana gelen deprem sonrası dünyadan Türkiye'ye destek mesajları yağdı İzmir'de meydana gelen depremde viyadük yıkıldı İzmir'de zamana karşı yarış! Kurtarma ekipleri ve vatandaşlar enkazda çalışıyor İzmir'de deprem sırasında gelgit oluştu, tekneler sürüklendi İzmir'deki deprem sonrası tsunami paniği! Cadde ve sokaklar göle döndü Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi