Soundgarden'ın Solisti Chris Cornell'in Cenaze Törenine Ünlü Yağdı - Son Dakika

Soundgarden'ın Solisti Chris Cornell'in Cenaze Törenine Ünlü Yağdı

31.05.2017 11:37

52 yaşında intihar ederek yaşamına son veren Soundgarden'ın solisti Chris Cornell'in cenaze törenine dünyaca ünlü yıldızlar akın etti.

Müzik ve Hollywood dünyasının ünlü isimleri Soundgarden'ın solisti Chris Cornell'i son yolculuğuna uğurlamak için bir araya geldi.

Geçen hafta 52 yaşında intihar ederek yaşamına son veren Soundgarden'ın solisti Chris Cornell'i cenazesi rock müzik dünyasının ünlü isimlerini, Hollywood yıldızlarını ve ünlü sanatçının sevenlerini bir araya getirdi.

ÜNLÜ İSİMLER CENAZEYE AKIN ETTİ

ABD'nin Los Angeles eyaletinde bulunan Hollywood Sonsuzluk Mezarlığı'na defnedilen Rock yıldızının cenaze törenine eşi Vicky Cornell, oyuncu Brad Pitt, Metallica'dan Lars Ulrisch ve James Hetfield, Foo Fighters'dan Dave Grohl, Pharell, Courtney Love ve daha birçok ünlü isim katıldı.

YAKIN ARKADAŞI ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİ

Cornell'in yakın arkadaşı müzik yapımcısı Nile Rogers, kaybından dolayı üzgün olduğunu ifade etti.

İşte cenaze töreninden kareler;


Soundgarden'ın Solisti Chris Cornell'in Cenaze Törenine Ünlü Yağdı
Soundgarden'ın Solisti Chris Cornell'in Cenaze Törenine Ünlü Yağdı

Son Dakika Magazin Soundgarden'ın Solisti Chris Cornell'in Cenaze Törenine Ünlü Yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi Husumetlilerin buluşmasında pompalı tüfek konuştu! Tam arabaya binerken vurdular Enkaz altından kurtarılan Buse Hasyılmaz'ın nişanlısı açıkladı: Buse'nin durumu iyi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti