Son Dakika Haberleri: Şovmen Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak

25 gün önce

Bir hafta içinde iki kere hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, bugün ameliyat olacak. Beyin damarlarında tıkanıklık olduğu için tedavi altına alınan Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak.

Kaçış sendromu nüksettiği için 235 gün yoğun bakımda yatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta iki kere hastaneye kaldırıldı. Beyin damarları tıkanan Erbil, bugün ameliyat olacak.

OMURİLİĞİNDEN SIVI ALINACAK

Magazinkolik.com'da yer alan habere göre; ünlü şovmen bugün omurilik ameliyatı olacak. Apar topar ameliyat olmasına karar verilen Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak. Mehmet Ali Erbil'e bu zorlu sürecinde abisi Mustafa Erbil ile yakın dostları Tolga Yüce ve Ercan Avşar eşlik ediyor.

BİR HAFTADA İKİ KEZ HASTANELİK OLMUŞTU

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılmış, tedavisi bittikten sonra da taburcu edilmişti. Önceki gün de iki beyin damarından tıkanıklık olduğu öğrenilen Erbil, yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak
Beyin damarları tıkanan Mehmet Ali Erbil, hastaneye kaldırıldı

Kalp spazmı geçiren Mehmet Ali Erbil, yoğun bakıma kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil, Kaçış Sendromu hastalığı sebebiyle hastaneye gitti

Haber Yayın Tarihi: 12.11.2019 02:38 Kaynak: Diğer

YORUMLAR


Ünlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Ceren Özdemir'i öldüren Özgür Arduç'un babası da cinayet işlemiş