Soyer "Seyyar makam"ı ile ilk ziyaretini yaptı - Son Dakika

Soyer "Seyyar makam"ı ile ilk ziyaretini yaptı

14.10.2019 18:31
Soyer

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla yaptırdığı, içinde makamının bulunduğu midibüs ile ilk ziyaretini Buca'ya yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla yaptırdığı, içinde makamının bulunduğu midibüs ile ilk ziyaretini Buca'ya yaptı.

Tunç Soyer, üzerinde "Seyyar Makam" yazılı midibüste, Akıncılar ve İnönü mahallelerinde muhtar ve vatandaşları kabul etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen notlar alan Soyer, sorunları yerinde inceledi. Soyer'e Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe de eşlik etti.

Soyer, vatandaşlar ve muhtarlarla sık sık bir araya geldiğini kaydederek, "Sıkıntıyı, talebi yerinde görünce daha farklı bir çözümü ortaya çıkabiliyor. Vatandaşlarımızla yakın temasta bulunduğumuz için çok mutluyum. Muhtarlarımızla birlikte çalışırsak vatandaşın derdine derman üretiriz." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Soyer 'Seyyar makam'ı ile ilk ziyaretini yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Kasapoğlu'ndan 3 gol atan İrfan Can'a: Maşallah sana Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı