Söylediği söz başını yaktı! İşte Nzonzi'nin kadro dışı kalma sebebi - Son Dakika

Söylediği söz başını yaktı! İşte Nzonzi'nin kadro dışı kalma sebebi

14.12.2019 08:44

Galatasaray'da süresiz olarak kadro dışı bırakılan Fransız orta saha Steven Nzonzi'nin söylediği söz başını yaktı! Edinilen son bilgilere göre Fransız yıldız, Ankaragücü kadrosunda kendi adını göremeyince sinirlenerek "Gitmek istiyorum" dedi. Bu sözler Nzonzi'nin başını yaktı ve kadro dışı bırakıldı.

Avrupa kupalarına kötü sonla veda eden, Süper Lig'de istikrarsız bir görüntü ortaya koyan Galatasaray'da sular durulmuyor. Sarı-kırmızılı ekip, Fransız futbolcu Steven Nzonzi'nin son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı açıklandı. Edinilen son bilgilere göre ise Nzonzi, maç kadrosunda kendisini görmeyince sinirlenip "Gitmek istiyorum" diyerek sitem etti. Akabinde Nzonzi süresiz olarak kadro dışı kaldı.

Galatasaray, Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürürken Nzonzi, Terim tarafından yedek kadroda görevlendirildi. Bu kararı beğenmeyip antrenmanı yarıda bırakan 30 yaşındaki oyuncu, kadro dışı bırakıldı.

"GİTMEK İSTİYORUM" DEDİ

Ani gelişen bu karar sonrası yıldız oyuncunun neden kadro dışı bırakıldığı da ortaya çıktı.

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; Nzonzi antrenman sonrası Ankaragücü karşılaşması için açıklanan maç kadrosunda kendisini görmeyince sinirlendi. Akabinde "Gitmek istiyorum" diyerek sitem etti.

Daha önceki disiplinsiz davranışları da sarı-kırmızılı heyette hoş karşılanmayan Nzonzi'nin bu son davranışıyla bileti kesildi.

Söylediği söz başını yaktı! İşte Nzonzi'nin kadro dışı kalma sebebi

Son Dakika Spor Söylediği söz başını yaktı! İşte Nzonzi'nin kadro dışı kalma sebebi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor