Soylu'dan Albayrak'a destek paylaşımı: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için - Son Dakika

Soylu'dan Albayrak'a destek paylaşımı: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a destek paylaşımında bulundu. Soylu, Albayrak için açılan etiketi alıntılayarak yaptığı paylaşıma "Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için" notunu düştü.

Döviz ve altın fiyatlarında yaşanan artışın ardından Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak için hazırlanan 'Berat Albayrak'ın yanındayız' etiketi Twitter'da Trend Topic (TT) listesine girdi. Bakan Albayrak'a destek veren isimlerden biri de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu.

Dün akşamdan bu tarafa çok sayıda kişinin paylaşımlarıyla katıldığı destek kampanyası konusunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun herhangi bir adım atmaması dikkat çekmişti. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları, Albayrak ile Soylu'nun aralarının açık olduğunu öne sürmüştü.

BAKAN SOYLU'DAN DESTEK GELDİ

Ancak Bakan Soylu'dan bu iddiaları boşa çıkartacak bir hamle geldi ve 'Berat Albayrak'ın yanındayız' etiketiyle "Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için" ifadelerini kullandı.

İşte Bakan Soylu'nun o paylaşımı;

Soylu'dan Albayrak'a destek paylaşımı: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için
Soylu'dan Albayrak'a destek paylaşımı: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2020 16:22

Son Dakika Politika Soylu'dan Albayrak'a destek paylaşımı: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için - Son Dakika


Son Dakika

Eşyalarını sokağa atan adam, pencere kenarında kahvaltı yaptı Genç kız, ablasının kayınbiraderini bıçakladı Beyaz eşya yüklü kamyonet takla attı: 1 ölü, 1 yaralı Babaanneden, torununa taciz şüphelilerinin serbest kalmasına tepki Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü Nusret'e twerk yapan kadının sevgilisi mekanı bastı! O anlar kamerada Alanya'da yetişen tropik meyveler, 350 liraya varan fiyatlarıyla dudak uçuklatıyor Çatışmalar devam ederken herkesin merak ettiği soru yanıt buldu! İşte Azerbaycan ve Ermenistan'ın askeri güçleri