Soyunma kabininde skandal olay! Kıyafet denemek için girdiği kabinde görüntülendiğini fark etti - Son Dakika

Soyunma kabininde skandal olay! Kıyafet denemek için girdiği kabinde görüntülendiğini fark etti

12.11.2020 14:26

ABD'de yaşayan genç bir kadın, birkaç kıyafet denemek için girdiği soyunma kabininde bir adamın kabinin altından kendisini cep telefonu kamerasıyla görüntülediğini fark etti. Skandal olayı sosyal medyada paylaşan genç kadının videosu 16 milyon izlendi.

ABD'de yaşayan Macey Leap, birkaç üst ve kot pantolon denemek için altlarında boşluk bulunan soyunma kabinlerinden birine girdi.

TELEFONU AYAKKABISINA SIKIŞTIRMIŞ

Ancak üstünü değiştirdiği sırada yandaki kabinin alt kısmında bir cep telefonunun kamerasının ona dönük olduğunu fark etti. Şaşkınlık içindeki Macey, bir adamın ayakkabısına cep telefonunu sıkıştırarak kendisini görüntülendiğini fark etti.

TİKTOK'TA PAYLAŞTI

Yaşanan olayı kayda alan genç kadın "Bir adam soyunma kabininde beni kayda alıyor" paylaşımıyla popüler sosyal medya uygulaması TikTok'ta görüntüleri paylaştı. Görüntüler 16 milyon izlenme aldı.

Şans eseri Macey, henüz hiç üstünü değiştirmeden durumu fark etmişti.

KADINLARI TAKİP EDEN BİR ADAM

Bu olay, çevredeki mahallelerde bir adamın kadınları ürküterek takip ettiğine dair haberlerin yayılmasından sonra yaşadığı için bazıları iki olayın sapığının da aynı kişi olduğu düşünülüyor.

Soyunma kabininde skandal olay! Kıyafet denemek için girdiği kabinde görüntülendiğini fark etti

Son Dakika Dünya Soyunma kabininde skandal olay! Kıyafet denemek için girdiği kabinde görüntülendiğini fark etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

ABD medyasından şoke eden iddia! Trump çifti Beyaz Saray'da ayrı yataklarda uyuyormuş Ayasofya'da çıplak poz veren mankenden özür geldi Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi Kız çocuğunun canlı yayında görüp tanıdığı cinsel saldırı şüphelisi, tutuklandı Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu