Son Dakika Haberleri: Söz Dizisindeki Şehit Sahnesi İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu

Söz Dizisindeki Şehit Sahnesi İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu

1 ay önce

Söz dizisinde başrol oyuncusu olarak oynayan ve fethi karakterini canlandıran Burak Sevinç'in şehit olarak diziden ayrılması izleyicileri gözyaşına boğdu.

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Söz'ün dün akşam yayınlanan bölümünde gözyaşları sel oldu.Dizide Fethi karakterini oynayan yakışıklı oyuncu Burak Sevinç'in şehit olarak diziye veda etmesi izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Diziyi izleyenler sosyal medyada "Boğazım düğümlendi, gözlerim doldu" gibi yorumlar yaptı.

FETHİ ŞEHİT DÜŞTÜ

Söz dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Eylem ile evlilik kararı alan Fethi, anma töreninde vurularak şehit düşüyor.

Anma günü için hazırlanan tim, sahnede yan yana gelerek plaketlerini alıyor. Ve ansızın başlayan çatışma sonucunda Fethi vuruluyor. Düşmana gözünü açtırmamaya kararlı olan Fethi aldığı 2 kurşun darbesi ile yere yığılıyor.

İZLEYİCİLER GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Dizinin en acı sahnesi olan ölüm anını izleyenlerde gözyaşlarına hakim olamadı. Sosyal medya kullanıcıları Twitter'da dizinin yayınlandığı Star TV'yi etiketleyerek duygusal paylaşımlar yaptı. Bazı kullanıcılar, "Ciğerimizi söktün", "Hıçkıra hıçkıra ağlamaya gidiyorum" ve "Boğazım düğümlendi" gibi yorumlar yaptı.

Maummer Ketenci ve Kalçasını Açan Hatice, Canlı Yayında Birbirine Girdi

Çocuklar Duymasın'da Sürpriz Gelişme! Saplantılı Aşık Tutku, Diziye Geriye Dönüyor

Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı

Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 08:45 

YORUMLAR


MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı İmamoğlu'nun İlk İmzası Tepkilere Neden Oldu: Hapis Cezasını Gerektiren Bir Suç İşlemiştir