Sözütek: "Babam İçin Bile Olsa Haksızlık Yapmam" - Son Dakika

Sözütek: "Babam İçin Bile Olsa Haksızlık Yapmam"

03.09.2015 12:01
Sözütek:

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin Yeni Başkanı, Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, koltuk için değil hizmet için görev üstlendiklerini belirterek, "Babam için bile olsa haksızlık yapmam" dedi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin Yeni Başkanı, Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, koltuk için değil hizmet için görev üstlendiklerini belirterek, "Babam için bile olsa haksızlık yapmam" dedi.

Başkanı Sözütek, Başkan Vekili, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş ile birlikte yaptığı ziyaretlerini Terziler Federasyonu ve Adana Terziler Esnaf Odası Başkanı Sinan Turhan, Aladağ Esnaf Odası Başkanı Şamil Kocagöz, İmamoğlu Şoförler Odası Başkanı Halil Keskin, İmamoğlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Sert'e yaparak sürdürdü.

Koltuk için değil hizmet için görev üstlendiklerini, esnafın meselelerini yasanın uygun gördüğü yolda yürüyerek, oda başkanlarına da danışarak çözeceklerini belirten Sözütek, "Dürüst ve namuslu insanların yapması gereken de budur. Arkadaşlarımız uygun gördü, bize seçtiler. Biz de, düzensizlikler varsa o düzeni sağlar, yanlışlıklar varsa düzeltiriz. Babam için bile olsa haksızlık yapmam" diye konuştu. - ADANA

Sözütek: Babam İçin Bile Olsa Haksızlık Yapmam

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sözütek: 'Babam İçin Bile Olsa Haksızlık Yapmam' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milan, Hakan Çalhanoğlu'nun gol attığı maçta geriden gelerek Celtic'i 4-2 yendi Bursa'da erkek arkadaşını tabancayla öldüren kadın tutuklandı Pınar Altuğ, "Aldatan kadın mısınız?" sorusuna sert çıktı: Sana ne ya da kime ne! Havalandırmanın arızalanması pahalıya patladı: 20 bin tavuk telef oldu Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar