Son Dakika Haberleri: Kız Arkadaşıyla Tartışan Alkollü Genç, SP İlçe Başkanlığının Camlarını Kırdı

Kız Arkadaşıyla Tartışan Alkollü Genç, SP İlçe Başkanlığının Camlarını Kırdı

7 ay önce

Kayseri'de telefonda kız arkadaşı ile tartışan alkollü genç, Saadet Partisinin Hacılar İlçe Başkanlığının camlarını kırdı. Polis ekipleri tarafından yakalanan genç, köpeğinin zinciri ile camları kırdığını itiraf etti.

Kayseri'de 3 gün önce Saadet Partisi (SP) Hacılar İlçe Başkanlığı'nın camlarını kıran kişinin, telefonda kız arkadaşıyla tartışan alkollü A.K. (19) olduğu ortaya çıktı.

"KENDİNİ BİLMEZLERİN YAPTIĞI BİR TAŞKINLIK"

Saadet Partisi Hacılar ilçe teşkilatının camları, 19 Temmuz gecesi kırıldı. Olayın ardından Saadet Partisi yönetimi saldırı olduğunu iddia ettiği olayı kınayarak, "Kendini bilmezlerin yaptığı bir taşkınlık" açıklamasında bulundu. Kayseri Valisi Süleyman Kamçı da, "Arkadaşlarımız araştırıyor. Münferit bir saldırı olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

KÖPEĞİNİN ZİNCİRİ İLE CAMLARI KIRDI

Polisin olayla ilgili yürüttüğü çalışmalar, sonuç verdi. Camları kıran kişinin A.K. olduğu belirlendi. Olay sırasında alkollü olduğu iddia edilen A.K.'nin tesadüfen orada olduğu, kız arkadaşıyla telefonda tartıştığı ve bu sırada köpeğinin zinciri ile binanın camlarına vurup, kırdığı ifade edildi.

A.K. hakkında adli işlemlerin yapıldığı kaydedildi.
Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ABD'ye Rest Çekip 72 Saat Süre Verdi