Spiderwick Günceleri Filmi - Son Dakika

Spiderwick Günceleri Filmi

07.07.2011 03:24
Spiderwick Günceleri Filmi, System.String[]

Spiderwick Günceleri filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Spiderwick Günceleri filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Simon, Jared ve Mallory kardeşlerin hayatları alt üst olur ve anneleriyle birlikte yıkık dökük bir eve taşınırlar. Burada tesadüfen buldukları güncenin kapağını kaldırır kaldırmaz hayatları değişir. Fantastik bir dünyanın olağandışı girdaplarına kapılan kardeşler kendilerini öcüler, gulyabaniler, elfler ve daha nice tuhaf yaratıkla dolu yeni bir dünyada bulurlar.

Yönetmen: Mark Waters

Senaryo: John Sayles, David Berenbaum, Karey Kirkpatrick

Oyuncular: Andrew McCarthy, Mary-Louise Parker, Seth Rogen, Freddie Highmore, Sarah Bolger

Filmin Türü: Macera, Drama,

Orijinal Adı: The Spiderwick Chronicles

Yapımcı Firma: Kennedy/ Marshall Company, The

Yapım Yılı: 2008

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Resmi Sitesi: http://www.spiderwickchronicles.com/

Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Vizyon Tarihi: 14.03.2008

Spiderwick Günceleri Filmi

Son Dakika Güncel Spiderwick Günceleri Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 4 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 32 bin 736 yeni vaka tespit edildi Suarez'in İtalya'daki tartışmalı dil sınavına ilişkin soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı Ankara'da dağlık arazide insana ait kesik baş bulundu Türkiye'nin en yaşlı kadını olan Emine Baytar, hayatını kaybetti Yunanistan diyalog çağrılarına bahane uydurdu: Türkiye'nin eylemleri ikna edici değil Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı