Spiderwick Günceleri Sinema TV'de 31 Mayıs Salı - Son Dakika

Spiderwick Günceleri Sinema TV'de 31 Mayıs Salı

28.05.2011 11:39
Spiderwick Günceleri Sinema TV'de 31 Mayıs Salı, System.String[]

Bu filmi ; SinemaTV D-Smart 5'nci kanalda, Teledünya 11'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 117 ve Teledünya 9'ncu kanalda izleyebilirsiniz.

Jared ile ikiz kardeyi Simon (Freddie Highmore), ablası ve yeni boşanmış annesiyle birlikte büyük amcaları Arthur Spiderwick'ten kalan yıkık dökük malikâneye taşınır.

Tuhaf görünümlü bu evde sıradışı bir şeyler olduğunu fark eden Jared etrafı araştırmaya başlar. Evin duvarlarında yaşayan iyi yürekli peri Thimbletack'ın uyarısına aldırmayıp Arthur Amca'nın yazdığı Çevremizdeki Fantastik Dünyayı Tanıma ve Anlama Kılavuzu'na ulaşır.

Jared, kitabın kapağını açtığı andan itibaren Spiderwick Malikanesi'nin içerisinde farklı bir dünya daha olduğunu keşfeder. Film, Tony DiTerlizzi ve Holly Black'in ünlü çocuk kitapları serisinden uyarlandı.

Yönetmen :Mark Waters

Oyuncular :Freddie Highmore, Mary-Louise Parker, Nick Nolte, Sarah Bolger

Tür :Fantastik, Macera

Yapım :2008

Yayın tarihi : 31 Mayıs/ Salı

Yayın saati : 21:00

Spiderwick Günceleri Sinema TV'de 31 Mayıs Salı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Spiderwick Günceleri Sinema TV'de 31 Mayıs Salı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Futbol Ekonomi Formu'nda sinirler gerildi! Şenol Güneş ile Mustafa Cengiz tartıştı Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti Korona yasağını delen vatandaştan şaşırtan savunma: Adana'dan geldim, Adana'da yasak yok Borsa İstanbul'un yüzde 10'u Katarlılara devredildi Son Dakika: İBB'nin 6 bin yeni taksi projesi teklifi Bakanlık ve Valilik temsilcilerinin oylarıyla reddedildi Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor