Son Dakika Haberleri: Emine Bulut haberini sunarken sözcükler spiker Hülya Hökenek'in boğazına düğümlendi

Emine Bulut haberini sunarken sözcükler spiker Hülya Hökenek'in boğazına düğümlendi

26 gün önce

Eski eşi tarafından kızının gözü önünde bıçaklanan Emine Bulut'un haberini sunan Habertürk spikeri Hülya Hökenek, konuşmakta güçlük çekti.

Kırıkkale'de, 18 Ağustos Pazar günü yaşanan korkunç olayda 38 yaşındaki Emine Bulut, eski eşi tarafından kızıyla gittiği kafede bıçaklandı. Boğazından bıçaklanan Bulut, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Habertürk TV spikeri Hülya Hökenek, Emini Bulut'un haberini sunarken konuşmakta güçlük çekti.

CANLI YAYINA MOR KIYAFET GİYEREK ÇIKTI

Cinayet nedeniyle mor kıyafet giydiğinin altını çizen Hökenek, bugüne kadar binlerce kadın cinayeti gördüğünü ancak ilk defa bir ölüm anına şahit olduğunu belirtti. İlk kez 'Ölmek istemiyorum' diye bir cümle duyduğunu ve bundan 15 dakika sonra 10 yaşındaki kızının önünde bir kadının ölüm anına tanık olduğunu belirten Hökenek, bu ölüm anını sesli duymanın tüm vicdanları yaraladığını ifade etti.

"ÖLDÜRÜLEN TÜM KADINLAR ADINA UTANIYORUM"

Canlı yayındaki sözleri boğazına düğümlenen Hökenek şunları söyledi: "Şu an titriyorum. Emine Bulut'un o çığlığıyla öldürülen tüm kadınlar adına ben şahsen kendi adıma utanıyorum. Yetkililerin de utanması gerektiğini düşünüyorum. Bugüne kadar öldürülen tüm kadınların çığlığını içimde hissediyorum"

CNN Türk spikeri Semiha Şahin de Emine Bulut'un haberini sunarken gözyaşlarına boğulmuş ve sözü diğer spiker arkadaşına devretmişti.

Semiha Şahin

NE OLMUŞTU?

Kırıkkale'de, 18 Ağustos Pazar günü, Menderes Caddesi'ndeki bir kafede, Fedai Baran (43), 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut (38) ve kızı F.B.B. ile buluştu.

Fedai Baran ile Emine Bulut, arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Baran, yanındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut, kanlar içinde kalırken, Fedai Baran taksiye binerek kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Emine Bulut haberini sunarken sözcükler spiker Hülya Hökenek'in boğazına düğümlendi
AK Parti'den Emine Bulut cinayetiyle ilgili açıklama: Görüntülerin yayılması vahşettir

Emine Bulut'un ölümünden sonra şiddet içeren dizilere tepki yağmaya başladı

Emine Bulut'u öldüren Fedai Baran'dan kan donduran sözler: Hayvan kestim

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan Emine Bulut hutbesi: Hunharca bir cinayet

Adalet Bakanı Gül açıkladı: Emine Bulut'u öldüren cani en ağır cezayı alacaktır

Spiker Semiha Şahin, öldürülen Emine Bulut'un haberini sunarken gözyaşlarına hakim olamadı

Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır

Ünlü isimler, eşi tarafından öldürülen Emine Bulut için sessiz kalmadı

Eski eşi tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüsü ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum

Haber Yayın Tarihi: 23.08.2019 04:08 

YORUMLAR


Aile boyu hırsızlık! Kızı ve damadı oyaladı, anne yüzüğü çaldı
İmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi