Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak - Son Dakika

Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak

06.10.2019 20:59

SPOR Ahmet Kavalcı Dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacakOlgucan KALKAN-İSTANBUL, (DHA)Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Dorukhan Toköz'e acil şifalar dileyerek, Yaklaşık 4 ay futboldan uzak kalacak.

SPOR Ahmet Kavalcı Dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak

Olgucan KALKAN-İSTANBUL, (DHA)

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Dorukhan Toköz'e acil şifalar dileyerek, Yaklaşık 4 ay futboldan uzak kalacak. Çok üzüntülüyüz, galip geldik ama Allah böyle sakatlıklar vermesin. Kendisinin de morali çok bozuk. Abdullah hoca ve futbolcu arkadaşları da yanındalar. Tekrar kendisine çok geçmiş olsun ve Allah şifa versin diyoruz dedi.

Aytemiz Alanyaspor maçında yaşadığı sakatlık sonrası diz kapağında kıkırdak kopması tespit edilen genç futbolcuyu hastanede ziyaret eden Ahmet Kavalcı, çıkışta basın mensuplarına konuştu.

DORUKHAN YAKLAŞIK 4 AY SAHALARDAN UZAK KALACAK

Dorukhan'ın yaşadığı sakatlıktan dolayı çok üzüntülü olduklarını belirten Ahmet Kavalcı, Dorukhan, maç sırasında bir sakatlık geçirdi. Çekilen MR sonrasında diz kapağında problem olduğunu öğrendik. Diz kapağı yerinden çıkıyor, tekrar oturuyor ve o esnada ayakta hafif bir sakatlık oluyor. Doktorlar MR'ını çekti. Yaklaşık 4 ay futboldan uzak kalacak. Çok üzüntülüyüz, galip geldik ama Allah böyle sakatlıklar vermesin. Kendisinin de morali çok bozuk. Abdullah hoca ve futbolcu arkadaşları da yanındalar. Tekrar kendisine çok geçmiş olsun ve Allah şifa versin diyoruz şeklinde konuştu.

Ahmet Kavalcı, Dorukhan'ın yarın ameliyat olacağını da ifade ederek, Yarın büyük ihtimalle ameliyat olacak, doktoru yarından sonra gerekli şeyleri söyler. N'koudou ve Oğuzhan da MR'a girecek ama onlarda büyük bir sakatlık yok, arka adelelerinde yırtık gözüküyor dedi.

Öte yandan teknik direktör Abdullah Avcı da hastaneye gelerek genç futbolcuya moral verdi.

Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak
Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak
Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak
Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Spor ahmet kavalcı dorukhan yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu