SPOR Ankara'da 'Avrupa Günü Tenis Turnuvası' - Son Dakika

SPOR Ankara'da 'Avrupa Günü Tenis Turnuvası'

28.05.2022 17:22

Ankara'da 'Avrupa Günü Tenis Turnuvası'VIDEO YOKNursima ÖZONUR-Celal ATALAY/ANKARA, (DHA)- ANKARA'da, '9 Mayıs Avrupa Günü' nedeniyle Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği (AB) Başkanlığı, Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) ve Ankara Tenis Kulübü (ATK) iş birliğinde 'Avrupa Günü Tenis...

Ankara'da 'Avrupa Günü Tenis Turnuvası'

VIDEO YOK

Nursima ÖZONUR-Celal ATALAY/ANKARA, (DHA)- ANKARA'da, '9 Mayıs Avrupa Günü' nedeniyle Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği (AB) Başkanlığı, Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) ve Ankara Tenis Kulübü (ATK) iş birliğinde 'Avrupa Günü Tenis Turnuvası' düzenlendi.

Ankara Tenis Kulübü'nde düzenlenen turnuvaya, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı ile başkentte bulunan büyükelçilikler ve uluslararası kuruluşların temsilcileri katıldı. Gün boyu devam eden turnuvada, Bakan Yardımcısı Kaymakcı da tenis oynadı. Turnuvada dereceye girenlere Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Kaymakcı ile ATK Başkanı Zeynep Göle Benli tarafından kupa ve sertifika verildi. Turnuvanın sonunda pasta kesilerek Avrupa Günü kutlandı. (DHA)

YORUMLAR
500
Annesi ile sevgilisini evde basıp bıçaklayan 19 yaşındaki Emre'ye 8 yıl hapis cezası verildi Annesi ile sevgilisini evde basıp bıçaklayan 19 yaşındaki Emre'ye 8 yıl hapis cezası verildi HDP kongresinde ortalık karıştı! Terörist başı Öcalan'ın posterini açmaya çalışan 2 şahsa görevliler müdahale etti HDP kongresinde ortalık karıştı! Terörist başı Öcalan'ın posterini açmaya çalışan 2 şahsa görevliler müdahale etti Kulu'da minibüsün devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı Kulu'da minibüsün devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel SPOR Ankara'da 'Avrupa Günü Tenis Turnuvası' - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement