Spor burdur'da hentbol heyecanı - Son Dakika

Spor burdur'da hentbol heyecanı

06.02.2020 15:26

Burdur'da hentbol heyecanıMesut MADANBURDUR, (DHA)-Burdur'da Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları başladı.

Burdur'da hentbol heyecanı

Mesut MADANBURDUR, (DHA)-

Burdur'da Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları başladı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Salonu'nda 2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları start aldı. 9 Şubat pazar gününe kadar sürecek olan müsabakalara kızlarda Afyonkarahisar Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu, Antalya Nadire- Ali Oğuz Konuk Ortaokulu, Balıkesir Altıeylül Ortaokulu, Burdur Yardımsevenler Derneği Ortaokulu, Denizli Cumhuriyet Ortaokulu, Isparta Hızırbey Ortaokulu, Konya Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu, Muğla Profilo Marina Ortaokulu, Uşak Atatürk Ortaokulu; erkeklerde ise Afyonkarahisar Şehit Sami Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu, Antalya Mobil Ortaokulu, Aydın Gazipaşa Ortaokulu, Burdur Mehmetçik Ortaokulu, Denizli Hulusi Kulaklı Ortaokulu, Isparta Bahçelievler Ortaokulu, İzmir Güzelcan Kardeşler Ortaokulu, Konya Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu, Muğla Türdü 100. Yıl Ortaokulu ve Uşak Ömer Bedrettin Uşaklı Ortaokulu katıldı.

YORUMLAR
500
Ukrayna: Rus ordusu son bir günde 200, şimdiye kadar ise 35 bin 450 askerini kaybetti Ukrayna: Rus ordusu son bir günde 200, şimdiye kadar ise 35 bin 450 askerini kaybetti 19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları Plaj Hentbol Turnuvası Köyceğiz'de başladı Plaj Hentbol Turnuvası Köyceğiz'de başladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Spor burdur'da hentbol heyecanı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement