Son Dakika Haberleri: Spor Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun İkinci Etabı Başladı

Spor Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun İkinci Etabı Başladı

7 gün önce

Spor Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun ikinci etabı başladıRuhan YALÇIN TEKİRDAĞ,(DHA) - Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Tekirdağ-Eceabat etabı Tekirdağ'dan başladı.

Spor Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun İkinci Etabı Başladı, System.String[]
Spor Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun ikinci etabı başladı

Ruhan YALÇIN TEKİRDAĞ,(DHA) - Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Tekirdağ- Eceabat etabı Tekirdağ'dan başladı.

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tour Of Turkey) dün İstanbul - Tekirdağ etabı ile başladı. 156.7 kilometrelik ilk etabı Bora-Hansgrohe Takımı'ndan Sam Bennett 3 saat 32 dakika 34 saniye ile birinci tamamladı. Turun ikinci etabı olan Tekirdağ-Eceabat arasındaki 183,3 kilometrelik parkurun startını Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ile Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı verdi.

Bu yıl, daha önceki rotasına dönen etkinlik, 'nostaljik' bir güzergahta koşulacak. 55'inci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 21 Nisan Pazar günü İstanbul'da tamamlanacak. Dünyadaki tek kıtalararası bisiklet turuna katılan sporcular, 6 etap boyunca toplam 993,4 kilometre pedal çevirecek.

FOTOĞRAFLI
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 11:42 Kaynak: DHABugün Toplanması Beklenen Meclis'e Sadece Bir Milletvekili Geldi Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Sözlerine Sert Tepki YSK, İstanbul İçin Olağanüstü İtirazda Ara Karar Verdi Metrobüste Bir Kadına Cinsel İstismarda Bulunan Şüpheli, Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklandı