SPOR Geliri depremzedelere bağışlanacak Antalya Cup başladı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

SPOR Geliri depremzedelere bağışlanacak Antalya Cup başladı

26.03.2023 11:48

SPOR Geliri depremzedelere bağışlanacak Antalya Cup başladıNamık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA)- Antalya'nın Serik ilçesinde bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen 'Antalya Cup' başladı.

SPOR Geliri depremzedelere bağışlanacak Antalya Cup başladı

Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA)- Antalya'nın Serik ilçesinde bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen 'Antalya Cup' başladı. Turnuvanın gelirinin depremzedelere bağışlanacağı açıklandı.

Serik ilçesi Belek turizm merkezinde bulunan bir otelde gerçekleştirilen turnuvaya Finlandiya, Bulgaristan, Makedonya ve Slovakya U21 milli takımları katıldı. Turnuvanın ilk gününde Makedonya ile Finlandiya arasında oynanan maçın normal süresi 1-1 bittı. Penaltılara giden maçı Makedonya 6-5 kazandı. İkinci maçta ise Slovakya, Bulgaristan'ı 1-0 yendi. 2 gün sürecek turnuvada Slovakya ile Makadonya, Bulgaristan ile Finlandiya karşı karşıya gelecek.

Turnuvayı düzenleyen Futbol Turizm Birliği eski başkanı Recep Şamil Yaşacan, "Ülkemizin tanıtımı için önemli bir turnuva. Bu turnuvayı pandemide hayatını kaybeden çalışma arkadaşımız Bayram Rubanov anısına ve depremzedeler için düzenledik. Turnuvanın geliri depremzedelere bağışlanacak. Şu anda turnuvaya katılan 4 takım var" dedi. (DHA)

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel SPOR Geliri depremzedelere bağışlanacak Antalya Cup başladı - Son Dakika


Advertisement