Son Dakika Haberleri: Spor Göztepe'den Görkemli Kutlama

Spor Göztepe'den Görkemli Kutlama

3 gün önce

Spor Göztepe'den görkemli kutlamaOnur ATIŞ / İZMİR, (DHA)Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe kuruluşunun 93'üncü yıl dönümünü büyük coşkuyla kutladı.

Spor Göztepe'den görkemli kutlama

Onur ATIŞ/ İZMİR, (DHA)

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe kuruluşunun 93'üncü yıl dönümünü büyük coşkuyla kutladı. Saat 19.25'te Güzelyalı Sahili'nde toplanan binlerce taraftar müzik ve ışık gösterileriyle eğlendi. DJ performanslarının da sergilendiği organizasyonda saatler 22.00'yi gösterdiğinde meşale ve havai fişek şov başladı. Susuzdede Parkı'na kurulan platformda geri sayım yapıldı ve binlerce meşale İzmir'i aydınlattı. Gemilerle İzmir Körfezi'ne açılan futbolseverler de meşale yakarak Sarı-Kırmızılı ekibin doğum gününü kutladı. Ardından havai fişek gösterileriyle etkinlik devam etti. Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yönetim kurulu, teknik direktör Bayram Bektaş ve futbolcular da gemiden kutlamaları izledi.Göztepe, 4 Futbolcusu İçin Transfer Teklifi Bekliyor Göztepe 4 Futbolcusu İçin Transfer Teklifi Bekliyor

Göztepe'den Ayrılan Sabri Sarıoğlu Kayserispor Yolunda Muharrem İnce'nin Tatanka Kitabındaki Erotik Şiirler Dikkat Çekti!