Spor kayseri basketbol'un yeni transferi wauters sağlık kontrolünden geçti - Son Dakika

Spor kayseri basketbol'un yeni transferi wauters sağlık kontrolünden geçti

21 gün önce

Kayseri Basketbol'un yeni transferi Wauters sağlık kontrolünden geçtiİlyas KAPLAN/KAYSERİ, (DHA)- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol'un yeni transferi Ann Wauters sağlık kontrolünden geçti.

Kayseri Basketbol'un yeni transferi Wauters sağlık kontrolünden geçti

İlyas KAPLAN/KAYSERİ, (DHA)- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol'un yeni transferi Ann Wauters sağlık kontrolünden geçti.

Bellona Kayseri Basketbol ile anlaşan 39 yaşındaki Belçikalı oyuncu Ann Wauters sağlık kontrolünden geçti. Memorial Kayseri Hastanesi'nde dahiliye, kardiyoloji, efor, EKG ve kan sayımı kontrolleri yapılan Wauters sağlık kontrolünden sonra açıklama yaptı. Ann Wauters, "Geçtiğimiz senelerde de bu takımda oynamıştım. Burada güzel günler geçirdim. Son FIBA Kadınlar Avrupa Kupası finalini burada oynadım. Bazı oyuncuları tanıyorum. Bugün oyuncularla tanışacağım. Umarım bu sene de Avrupa Kupası finali oynarız. Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi de çok zor. Maçları kazanıp üst sıralara çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

TÜRKİYE'YE YABANCI DEĞİL

Türkiye'de daha önce Galatasaray ve Yakın Doğu Üniversitesi forması giyen tecrübeli basketbolcu, 2016-2017 sezonunda Bellona Kayseri Basketbol'da da görev yapmıştı.

Spor kayseri basketbol'un yeni transferi wauters sağlık kontrolünden geçti

Haber Yayın Tarihi: 20.11.2019 04:49 Kaynak: DHASon Dakika

Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım
Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi Havuzda iki öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı