SPOR Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: Evden çıkmamaya özen gösterelim - Son Dakika

SPOR Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: Evden çıkmamaya özen gösterelim

10 gün önce

Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: Evden çıkmamaya özen gösterelim"Kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için evden çıkmamaya özen gösterelim" dediGürkan DURAL/BURSA,(DHA) - Dünyayı etkisi altına alan ve birçok alanda olduğu gibi spor organizasyonlarının da iptaline ya da ertelenmesine neden...

Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: Evden çıkmamaya özen gösterelim

"Kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için evden çıkmamaya özen gösterelim" dedi

Gürkan DURAL/BURSA,(DHA) - Dünyayı etkisi altına alan ve birçok alanda olduğu gibi spor organizasyonlarının da iptaline ya da ertelenmesine neden olan koronavirüs salgınına karşı 'Evde kal' çağrıları sürüyor.

Japonya'nın Tokyo kentinde bu yaz düzenlenmesi planlanan ancak koronavirüs salgını nedeniyle gelecek yıla ertelenen olimpiyatlarda Türkiye'yi 57 kiloda temsil edecek milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Evinde antrenörüyle birlikte yoğun çalışma temposunu sürdüren İlgün, koronavirüs salgınına karşı Türkiye'ye 'Evde kal' çağrısında bulundu.

27 yaşındaki sporcu, "Ülkemiz zor günlerden geçiyor ve hepimiz koronavirüs salgını ile mücadele içerisindeyiz. Kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için evden çıkmamaya özen gösterelim. Evde kal, hareketsiz kalma" ifadelerini kullandı.

SPOR Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: Evden çıkmamaya özen gösterelim
Son Dakika

Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz, "Salgın ne zaman bitecek?" sorusunu yanıtladı
86 yaşında koronayı yenen Resmiye teyze, beyin kanaması geçirdi Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Trump'a canlı yayında hakaret etti