Spor spikeri Jane Slater aldatıldığını akıllı bileklik sayesinde öğrendi - Son Dakika

Spor spikeri Jane Slater aldatıldığını akıllı bileklik sayesinde öğrendi

08.12.2019 16:46

Amerikan futbolu spikeri ve sunucu Jane Slater, sevgilisi tarafından aldatıldığını akıllı bileklik sayesinde öğrendiğini söyledi.

NFL kanalının muhabiri 38 yaşındaki muhabiri Jane Slater, erkek arkadaşının kendisine yılbaşında hediye ettiği akıllı bilekliği birbirlerinin aktivitelerini takip etmek için ortak kullanmaya başladıklarını söyledi.

ANISINI ANLATTI

Meslektaşı Albert Breer'in sosyal medyada karısına aldığı bir hediyeyle ilgili anısını anlatması üzerine Slater da başından geçen enteresan bir olayı anlattı. Noel hediyesi olarak aldığı akıllı bilekliği sevgilisinin saatiyle senkronize eden ünlü spiker bir gece gelen bildirimle dünyası başına yıkıldı.

GECE YARISI KALP ATIŞLARI HIZLANDI

Maç için şehir dışında bulunan Slater, otel odasında sabah karşı uygulamadan erkek arkadaşının kalp atışlarının hızlandığını ve bu atışların spor salonunda spor yapılırken oluşan atışlara benzemediğini söyledi. Jane, bir süre sonra erkek arkadaşının uygulamadan çıktığını görünce erkek arkadaşının kendisini aldattığını anladığını dile getirdi.

"KEŞKE YAŞANMASAYDI"

Twitter hesabından bu açıklamaları yaparak "Keşke yaşanmasaydı" diyen Jane'e kullanıcılar bu hikayeyi anlatma cesaretini gösterdiği için kendisine teşekkür ettiler. Jane, erkek arkadaşının kendisini aldattığını anlayınca hemen ayrıldı.

Spor spikeri Jane Slater aldatıldığını akıllı bileklik sayesinde öğrendi

Son Dakika Spor Spor spikeri Jane Slater aldatıldığını akıllı bileklik sayesinde öğrendi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
  • Gereksiz...: Kadınlara bulaşmayın. Mutluluk tek ve özgür olmakta. İnanmayan evlensinde görsün tersten. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Jakabo: Valla 12 senelik evliyim kardeş iki çocuğum var.Karıma hala aşığım işten eve evden işe.Sadakatte sorunu olanın evlilikte de sorunu olur. Demem o ki sıkıntı genelde erkeklerde. Gözün başkasının çöplüğünde olmayacak. 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor