Spor Toto 2. Lig - Son Dakika

Spor Toto 2. Lig

18.01.2012 16:47
Spor Toto 2. Lig, System.String[]

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta yer alan Diyarbakırspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulu aday çıkmadığı için ertelendi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta yer alan Diyarbakırspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulu aday çıkmadığı için ertelendi.

Geçen hafta yapılan ancak yeterli çoğunluk sağlanamadığı için bugüne ertelenen Diyarbakırspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulu Bağlar ilçesindeki Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonu'nda yapıldı. Yeterli çoğunluk aranmaksızın yapılan genel kurulda yönetime talipli çıkmadı. Divan Başkanı Samet Kararkaş, yönetimin istifa etmediğini, olağanüstü genel kurul kararı aldığını belirterek, "Ancak, yönetim için liste oluşmadığı için mevcut yönetimin devam etmesinde sakınca yoktur" dedi.

Başkan Nurullah Edemen de Diyarbakırspor'un kapanmaması için yönetime talipli oldukları ve görev yaptıkları süre içerisinde kulüp açısından önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, şöyle dedi:

"Ancak Diyarbakırspor'a daha iyi hizmet verecek bir oluşumun göreve gelmesi için olağanüstü genel kuruluna gitmeyi kararlaştırdık. Geçen hafta da bugün de yönetime talipli çıkmadı. Biz Diyarbakırspor'un menfaati için görevimize devam edeceğiz. Yönetime aday çıkmadığı için yasal olarak görevimizi sürdüreceğiz. Ancak talipli olan çıkarsa anında yeniden genel kurul kararı alırız." - DİYARBAKIR

Spor Toto 2. Lig

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Spor Toto 2. Lig - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı