SPOR Trabzonspor'un gençleri evlerinde form tutuyor - Son Dakika

SPOR Trabzonspor'un gençleri evlerinde form tutuyor

5 gün önce

SPOR Trabzonspor'un gençleri evlerinde form tutuyorİbrahim ALİOĞLU / İSTANBUL,(DHA) -Koronavirüs salgını nedeniyle Süper Lig'e ara verilmesinin ardından Trabzonspor'da futbolcular, teknik ekibin belirlediği program dahilinde bireysel çalışmalarını sürdürüyor.

SPOR Trabzonspor'un gençleri evlerinde form tutuyor

İbrahim ALİOĞLU/ İSTANBUL,(DHA) -

Koronavirüs salgını nedeniyle Süper Lig'e ara verilmesinin ardından Trabzonspor'da futbolcular, teknik ekibin belirlediği program dahilinde bireysel çalışmalarını sürdürüyor.

Bordo mavili takımın alt yapısından çıkan oyunculardan Serkan Asan ve bu sezon devre arası kampından sonra sürekli A takımda çalışmalarını sürdüren Kerem Baykuş da, Trabzon'un Düzköy ilçesinde çalışmalarına devam ediyor. Bu yıl gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken 20 yaşındaki sağ bek Serkan Asan, bordo mavili takımın çalışmalarını sürdürmesi için kendisine gönderdiği koşu bandında form tutarken, 20 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Kerem Baykuş ise evinin garajındaki koşu bandından çalışmalarını gerçekleştiriyor.

SPOR Trabzonspor'un gençleri evlerinde form tutuyor
Son Dakika

Botafogo, Trabzonspor'dan ayrılan Obi Mikel'i istiyor
ABD'de yeni koronavirüs araştırması: Öksürük ve hapşırık ile 8 metre uzağa gidebilir İspanya'da defnedilen Türk gencin ailesi DHA?ya konuştu AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten 'yardım kolisi' tepkisi: Siyasi hastalık üretmeye bugünlerde bile ara vermiyorlar