Son Dakika Haberleri: Spor Turizmi Birliği Derneği Toplantısı

Spor Turizmi Birliği Derneği Toplantısı

28 gün önce

Spor Turizmi Birliği Derneği tarafından düzenlenen aylık değerlendirme toplantısı Belek'te yapıldı.

Spor Turizmi Birliği Derneği Toplantısı, System.String[]
Spor Turizmi Birliği Derneği tarafından düzenlenen aylık değerlendirme toplantısı Belek'te yapıldı.

Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'nde bulunan bir otelde gerçekleştirilen toplantıda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Akdeniz Bölgesindeki futbol sahaları ve takımlar hakkında bilgi verdi.

Antalya'da 400, Akdeniz bölgesinde ise Süper ligden U13'e kadar 600 futbol takımının bulunduğunu belirten Köksalan, Antalya'daki 60 sahada 4 bin 500 maç oynattıklarını ve eksiksiz vaziyette lig maçlarını tamamladıklarını söyledi.

Bu sene Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla U11 takımlarının organizasyonlarını da yapacaklarını ifade eden Köksalan, bölgede 8 kadın, 1 görme engelli, 2 işitme engelli ve 1 ampute takımının olduğunu dile getirdi.

Köksalan, amatör ve profesyonel olmak üzere 250 hakem bulunduğunu bildirdi.

Spor turizmiyle ilgilenen firmaların geçen sezon bölgeye bin 700 takım getirdiklerine vurgu yapan Köksalan, bu sene hedefin 2 bin takım olduğunu, sıcak bakmaları halinde Almanya'dan da takım getirilebileceğini anlattı.

YORUMLAR


Lisede Skandal! Kadın Öğretmen, 2 Öğrencisini Evine Götürüp Birlikte Oldu İşte Sosyetenin Yeni Trendi: İç Çamaşırıyla Çöp Atma

ABD'den Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama: Herhangi Bir Görüşme Yok