Spor yorumcusu Evren Turhan, "Seninle aynı programa çıkmam" dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı - Son Dakika

Spor yorumcusu Evren Turhan, "Seninle aynı programa çıkmam" dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı

22.09.2020 19:55

Geçtiğimiz gün A Spor'da spor yorumcusu Emre Bol ile tartışıp yayını terk eden eski Galatasaraylı futbolcu ve spor yorumcusu Evren Turhan, Youtube'da yayın yapan Asist Analiz TV'deki "İkili Mücadele" programına Emre Bol ile birlikte çıktı.

A Spor yorumcusu Emre Bol ile tartıştıktan sonra "Bir daha seninle aynı programa çıkmam" diyerek canlı yayını terk eden A Spor yorumcusu Evren Turhan'ın Bol ile bugün aynı yayında bulunması dikkat çekti.

Turhan ve Bol, Youtube'da yayın yapan Asist Analiz TV'de Neslihan Ablay'ın sunduğu "İkili Mücadele" programında bir araya geldi.

Spor yorumcusu Evren Turhan, 'Seninle aynı programa çıkmam' dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı

"SENİNLE AYNI PROGRAMA ÇIKMAM" DEMİŞTİ

Turhan, Emre Bol'un " Arda Turan'ı ben senin gibi millet beni sevsin diye övmem. Arda, beni yarın öbür gün beni arar diye övmem. Ben burada neyse onu söylerim" sözleri üzerine, "Sen nasıl konuşuyorsun. Terbiyesizlik yapma. Beni ne zannediyorsun sen. Ben bir daha seninle aynı programa çıkmam" diyerek canlı yayını terk etmişti.

Spor yorumcusu Evren Turhan, Seninle aynı programa çıkmam dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı

Son Dakika Spor Spor yorumcusu Evren Turhan, 'Seninle aynı programa çıkmam' dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (28)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada