Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti - Son Dakika

Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti

26.11.2020 17:23

A Spor ekranlarında yayınlanan "Bire Bir Futbol" adlı programda yorumcu Turgay Demir'in Maradona'dan bahsettiği sırada el hareketi yapması kameralara yansıdı. El hareketini gören program sunucusu şaşkınlığını gizleyemedi.

A Spor ekranlarında yayınlanan "Bire Bir Futbol" adlı programda yorumcu Turgay Demir'in Maradona'dan bahsederken yaptığı orta parmak hareketi sosyal medyada gündem oldu.

Dünya futbolunun efsane isimlerinden Arjantinli Diego Maradona, 60 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Futbol dünyası Maradona'yı anarken, A Spor ekranlarında da efsane futbolcu konuşuldu.

"Bire Bir Futbol" adlı programda, 1990 Dünya Kupası finalinde Arjantin- Almanya karşılaşmasından bahseden Turgay Demir, Maradona'nın maç öncesinde ülkesinin milli marşını ıslıklayan Almanya taraftarlarına orta parmağını göstermesini hatırlattı.

HAREKET SONRASI SUNUCU ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Demir'in o anları anlattığı sırada ise ayağa kalkıp izleyicilerden özür dileyerek orta parmak işareti yapması ise sosyal medyada gündem oldu. O sırada sunucu Ceyda Dönmez'in de şaşkınlığı ekranlara yansıdı.

Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti

Son Dakika Spor Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti - Son Dakika Spor


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Rus bilim insanı uyardı: Uyku eksikliği koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırıyor Estetik ameliyatı olmak için gittiği hastaneden tabutla çıktı Fener'de Mesut Özil sevinci yaşanırken yıldız futbolcu sessiz sedasız Türkiye'den ayrıldı Vakalar düşünce normalleşme gündeme geldi! Tedbirlerin mart ayında esnetilmesi bekleniyor 5 ilde yasa dışı bahis operasyonu: 3 valiz dolusu para ve 3 milyon değerinde altın ele geçirildi Demir sopalarla dövdükleri adamın bir de oğlunu kaçırdılar, imdadına polis yetişti Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz