Spora Tam Destek! - Son Dakika

Spora Tam Destek!

17.02.2012 15:32
Spora Tam Destek!, System.String[]

Çatalhöyük Çumra Belediye spor'un formaları Medline'dan!

Medline Sağlık Grubu Konya iline yaptığı katkılara bir yenisini daha ekliyor. Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Kulübü'nün forma sponsoru olan Özel Medline Konya Hastanesi, aynı zamanda sporcuların sağlık sorunlarını da tedavi etmeye hazırlanıyor.

Sağlık alanında yaptığı yatırımla Konya'nın vazgeçilmez ismi olan Özel Konya Medline Hastanesi, spor alanında yaptığı sponsorluk çalışmalarıyla Konya iline katkıda bulunmaya devam ediyor. Konya ili Büyükler Süper Küme'de yer alan Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Kulübü'nün futbol ve voleybol takımlarına forma sponsoru olan Özel Konya Medline Hastanesi, oyunculara forma sağlamanın yanı sıra oyuncuların sağlık sorunlarını da tedavi edecek.

Geçtiğimiz hafta yeni formalarıyla ilk maçlarını yapan Çatalhöyük Çumra Belediyespor'a bu maçta Özel Konya Medline Hastanesi Mali İşler Direktörü Aydın Osanmaz ile Kurumsal Hizmetler uzmanı Ahmet Özyılmaz da hazır bulundu. Maç öncesi yeni formaları kulübe teslim eden yetkililerden Aydın Osanmaz takıma başarılar dileyerek, "Özel Medline Konya Hastanesi olarak amacımız spora ve sporcuya elimizden gelen her türlü desteği vermektir." dedi.

Özel Konya Medline Hastanesi yetkililerine konuşmasında teşekkürlerini sunan Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Kulüp Başkanı Ahmet Şen, amatör spor kulüplerinin destek ve yardımlarla ayakta durduklarına dikkat çekerek "Kulüplerimize varlıklarını devam ettirebilmeleri için destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim." dedi.

Spora Tam Destek!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Spora Tam Destek! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı Enkaz altından kurtarılan Buse Hasyılmaz'ın nişanlısı açıkladı: Buse'nin durumu iyi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu