Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi - Son Dakika

Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi

16.12.2013 10:24
Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi, System.String[]

Erzurum'da Prof. Dr. Atamanalp ve Arş. Gör. Şensurat'ın hazırladığı projenin son aşamalarından birisi olan Olta Balıkçılığı Eğitimi gerçekleştirildi.

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Muhammed Atamanalp ve Arş. Gör. Tuğçe Şensurat tarafından hazırlanan ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projenin son aşamalarından birisi olan Olta Balıkçılığı Eğitimi geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.

Özellikle koruma altındaki türler ve av araçları konusunda bilgilendirmelerin verildiği eğitimde, katılımcılar Uzundere'nin muhteşem doğasında keyifli bir kamp gerçekleştirdiler. Arş. Gör. Tuğçe Şensurat liderliğindeki 20 kişilik ekip Uzundere'de oltalarını suya bıraktılar.

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammed Atamanalp, yapılan kanuni düzenleme ile amatör olta balıkçılarının, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından amatör balıkçı belgesi almaları gerektiğini, bu açıdan da eğitimin önem kazandığını söyledi. - ERZURUM

Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi
Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi
Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erzurum'da Sportif Olta Balıkçılığı Eğitimi Gerçekleştirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İşsizlikten isyan eden ünlü model "Aklımı kaybediyorum" diyerek pencere önünde üstsüz poz verdi