Steve Vai Küçükçiftlik Park'ta Hayranlarıyla Buluştu - Son Dakika

Steve Vai Küçükçiftlik Park'ta Hayranlarıyla Buluştu

04.11.2012 03:10
Steve Vai Küçükçiftlik Park'ta Hayranlarıyla Buluştu, System.String[]

Amerika'lı ünlü elektro gitar virtüözü Steve Vai, İstanbul'da ikinci kez hayranlarıyla buluştu.15 milyondan fazla albüm satan üç Grammy ödülü sahibi Steve Vai İstanbul'da hayranlarıyla bir araya geldi.

Amerika'lı ünlü elektro gitar virtüözü Steve Vai, İstanbul'da ikinci kez hayranlarıyla buluştu.

15 milyondan fazla albüm satan üç Grammy ödülü sahibi Steve Vai İstanbul'da hayranlarıyla bir araya geldi. Maçka'daki Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşen konserde yaklaşık 2 bin kişiye seslenen Vai, hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

Ünlü virtüözü izlemeye gelen hayranları konser alanının girişinde uzun kuyruklar oluşturdu. Vai'yi izlemeye gelenler, çok önemli bir virtüöz olduğunu Türkiye'de konser vermesine çok sevindiklerini söyledi.

Daha önce de Türkiye'ye gelen Vai, 2005 yılında, İstanbul ve Ankara'da 'Real Illusions: Reflections' albümünün turnesi kapsamında verdiği konserlerde sevenleriyle buluşmuştu.

Steve Vai Küçükçiftlik Park'ta Hayranlarıyla Buluştu
Steve Vai Küçükçiftlik Park'ta Hayranlarıyla Buluştu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat Steve Vai Küçükçiftlik Park'ta Hayranlarıyla Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı