Son Dakika Haberleri: Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu ve Önder Bekensir Bebek'te Görüntülendi

Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu ve Önder Bekensir Bebek'te Görüntülendi

1 ay önce

Oyuncu Ekin Mert Daymaz'la ayrıldıkları konuşulan stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu, iş insanı Önder Bekensir ile görüntülendi.

Ünlü stil dnaışmanı Eliz Sakuçoğlu, yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz'la geçtiğimiz sene aşk yaşamaya başladı. Bir süredir sessizliklerini koruyan çiftin ayrıldıkları iddia edildi.

Ayrılık iddiaları hakkında açıklamayan yapmayan Eliz Sakuçoğlu, önceki gün iş insanı Önder Bekensir Bebek'te görüntülendi.

KEYİFLİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Oldukça keyifli görünen ikili, uzun süre sohbet etti. Sohbete yoldan geçen bir köpeği sevmek için ara veren Eliz Sakuçoğlu, bol bol fotoğraf çekip sosyal medyada yayınlamayı ihmal etmedi.

HAZAL'I ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Öte yandan geçtiğimiz günlerde de Ekin Mert Daymaz'ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Ekin Mert Daymaz'ın, İzmir'deki bir mekanda oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile samimiyeti ilerlettiği hatta ikilinin, sarmaş dolaş dans edip birbirlerini öpücüklere boğduğu öne sürüldü.

Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu ve Önder Bekensir Bebek'te Görüntülendi
Haber Yayın Tarihi : 20.04.2019 10:32 

YORUMLAR


Sosyetenin En Tanınan İsimlerinden Deniz Keskin, Evinde İntihar Etti Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım