Studio Live 'Da Nostaljiye Hazır Olun: 70's-80's-90's - Son Dakika

Studio Live 'Da Nostaljiye Hazır Olun: 70's-80's-90's

02.03.2011 08:32
Studio Live 'Da Nostaljiye Hazır Olun: 70's-80's-90's

Dj Şener Çetin İle Başlayan Partide Saatler 23:30'u Gösterdiğinde Sovereign Symphony Grubu Bir Saatlik Canlı Performansı İle Bizlerle Olacak.

70s... The Bee Gees, Gloria Gaynor, Kool & The Gang, Earth Wind & Fire, Sister Sledge, Imagination, Isaac Hayes, Bob Marley, Village People, Donna Summer, KC & The Sunshine Band, Boney M, Blondie.

80s... Depeche Mode, Michael Jackson, Madonna, Duran Duran, The Cure, Tears 4 Fears, Erasure, Soft Cell, New Order, Pet Shop Boys, Cyndi Lauper, Prince, Falco, Madness, C.C Catch, Mory Kante, Al Bano, George Michael/ Wham, Culture Club, Belinda Carlise, Sandra, U2, Kim Wilde, Talk Talk, Yazoo, Bronski Beat, Technotronic, Alphaville, A-ha, Queen, Bon Jovi, Modern Talking.

90s... Ace of Base, Dr. Alban, C & C Music Factory, Culture Beat, Robin S, SNAP, The Prodigy, K.L.F, Yaki-da, La Bouche, Gala, Backstreet Boys, East 17, Mc Hammer, Vanilla Ice, De La Soul, Snow, Coolio, Salt'n Pepa, Kriss Kross, K7, The Fugees, Guns'n Roses, Nirvana, Blur, Massive Attack, Spice Girls ve daha niceleri...

Dj Şener Çetin

YORUMLAR
500
'Aile ne kadar mutlu ve huzurlu olursa toplum da bir o kadar güçlü olur' 'Aile ne kadar mutlu ve huzurlu olursa toplum da bir o kadar güçlü olur' Kaftancıoğlu bugün Başsavcılığa, 'Ne zaman isterseniz, teslim olmak için adliyede hazır bulunacağım' dilekçesi verecek Kaftancıoğlu bugün Başsavcılığa, 'Ne zaman isterseniz, teslim olmak için adliyede hazır bulunacağım' dilekçesi verecek Vali Çiçek: 'Ben Afyon sevdalısı, ağışı olmayayım da ne olayım?' Vali Çiçek: 'Ben Afyon sevdalısı, ağışı olmayayım da ne olayım?'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Studio Live 'Da Nostaljiye Hazır Olun: 70's-80's-90's - Son Dakika


Advertisement