Su Birliği toplantısı Gölbaşı'da yapıldı - Son Dakika

Su Birliği toplantısı Gölbaşı'da yapıldı

18.12.2019 13:43
Su Birliği toplantısı Gölbaşı'da yapıldı, System.String[]

Erkenek Grup İçme Suyu Birliği Toplantısı Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanlığı Ev Sahipliğinde Belediye Meclis Salonunda Yapıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım'ın ev sahipliği yaptığı Erkenek Grup İçme Suyu Birliği toplantısına, Besni, Balkar, Suvarlı ve Belören Belediye Başkanları ve köy muhtarları katıldı.

Su Birliği toplantısının verimli geçtiğini ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, "Besni ve Gölbaşı ilçeleri, Harmanlı, Balkar, Suvarlı ve Belören Beldeleri, Gölbaşı OSB ve 12 köyün içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılayacak projenin inşaat yapım ihalesi 23 Ocakta yapılacağının müjdesini aldık. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Su Birliği toplantısı Gölbaşı'da yapıldı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Su Birliği toplantısı Gölbaşı'da yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Sakarya'nın Hendek ilçesinde korkutan patlama sesi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, vali ve kaymakamlara militan diyen Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacak Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak CSKA Moskova Cenk Tosun'u kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor Sahilde bulunan cansız bedenin sır perdesi aralandı; kaçak göçmen dramı çıktı Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen: İlk kurultayda genel başkan adayı olacağım Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı