Son Dakika Haberleri: Bursa'yı Sağanak Vurdu! Sürücü, Su Dolan Alt Geçitte 3,5 Saat Mahsur Kaldı

Bursa'yı Sağanak Vurdu! Sürücü, Su Dolan Alt Geçitte 3,5 Saat Mahsur Kaldı

4 ay önce

Bursa'da aşırı yağıştan dolayı su dolan alt geçitte 1 araç mahsur kaldı. Araç, alt geçiteki su boşaltılarak 3,5 saatte kurtarılırken, sürücüsü kurtarılana kadar aracından ayrılmadı.

Bursa'da aşırı yağıştan dolayı su dolan alt geçitte 1 araç mahsur kaldı. Araç, alt geçiteki su boşaltılarak 3,5 saatte kurtarılırken, sürücüsü kurtarılana kadar aracından ayrılmadı. Telefonunun şarjı olmadığı için yardım çağıramadığını söyleyen sürücü, "Buradan geçerken sanırım rögar kapakları kapanmış. Burası göl gibiydi. 3,5 saattir burada bekliyorum. Suyu yeni temizlediler ama araba çalışmıyor. Arabadan inemedim. Arabanın içi su doldu, her taraf su doldu" dedi.

ALTGEÇİT SUYLA DOLDU

Merkez Osmangazi ilçesi Merinos mevkiindeki alt geçitte bulunan rögarlar, gece saatlerinde etkili olan yoğun yağış nedeniyle tıkandı. Rögarların tıkanmasının ardından altgeçit suyla doldu.

ARIZALANAN OTOMOBİL ALTGEÇİTTE MAHSUR KALDI

Bu sırada alt geçide giren Oktay Sarıkaya yönetimindeki 16 LMC 99 plakalı otomobil arızalanarak alt geçitte mahsur kaldı.

SU TAHLİYE EDİLDİ

Görenlerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yolu araç trafiğine kapatarak durumu itfaiye ve BUSKİ ekiplerine bildirdi. İtfaiye ve BUSKİ ekiplerinin çalışmaları sonucunda alt geçitte biriken su tahliye edildi.

KAPANAN TRAFİK ULAŞIMA AÇILDI

Trafiğe kapanan alt geçit, otomobilin çekiciyle götürülmesinin ardından tekrar trafiğe açıldı.

ARACINDAN AYRILMADI

Sürücü Sarıkaya, su tamamen tahliye edilene kadar, itfaiye ekiplerinin yardım talebini kabul etmeyerek aracından ayrılmadı.

"3,5 SAATTİR BURADA BEKLİYORUM"

Telefonunun şarjı olmadığı için yardım çağıramadığını söyleyen Sarıkaya, "Buradan geçerken sanırım rögar kapakları kapanmış. Burası göl gibiydi. 3,5 saattir burada bekliyorum. Suyu yeni temizlediler ama araba çalışmıyor. Arabadan inemedim. Arabanın içi su doldu, her taraf su doldu" dedi.


YORUMLAR


Çalışanlar Dikkat! Keyfi Rapor Almak İşten Atılma Sebebi 17 Ayrı Suçtan Aranan Zanlı, Beyoğlu'nda Yakalandı

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı