Son Dakika Haberleri: Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası

Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası

8 gün önce

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunun (TSSF) etkinlik takviminde yer alan Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası, Tekirdağ'da başladı.

Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası, System.String[]
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunun (TSSF) etkinlik takviminde yer alan Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası, Tekirdağ'da başladı.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen şampiyonada, 21 spor kulübünden 18 erkek, 11 kadın takımı mücadele ediyor.

TSSF Spor Koordinatörü İrfan Kara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin sualtı hokeyinde dünyada söz sahibi olduğunu söyledi.

Kara, bu organizasyonda sporcuların performanslarını pekiştireceklerini belirterek, "Bu yıl organizasyonumuzu Tekirdağ'da gerçekleştiriyoruz. 6 farklı ilden 21 spor kulübünden 18 erkek, 11 kadın takım katılıyor. Federasyon olarak bizlerde Pazar gününe kadar burada müsabakaları takip edeceğiz. Burada bizlere destek olan bütün yetkililerimize teşekkür ediyorum. Bu maçlar, milli takım kadrosu izleme süreci açısından da değerlendirilecek." dedi.

Şampiyona, 19 Mayıs Pazar günü sona erecek.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 06:06 Kaynak: AA

YORUMLAR


Palandöken'e Türkiye'nin En Uzun Zipline Hattı Kurulacak Mathieu Valbuena, Fenerbahçe'ye Veda Etti! Eren Derdiyok'tan Galatasaray'a Buruk Veda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçılarla Bir Araya Geldi: Opera Binasını 2021'de Bitireceğiz