Son Dakika Haberleri: 17 Ayrı Suçtan Aranan Zanlı, Beyoğlu'nda Yakalandı

17 Ayrı Suçtan Aranan Zanlı, Beyoğlu'nda Yakalandı

2 ay önce

İstanbul polisinin Beyoğlu'nda şüphe üzerine durdurduğu araçta bulunan 17 ayrı suçtan aranan ve 39 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası olan Hüseyin N. isimli şahıs yakalandı.

Beyoğlu'nda polisin şüphe üzerine durdurduğu araçta 17 ayrı suçtan aranan ve 39 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası olan suç makinesi yakalandı.

POLİS GBT İNCELEMESİ YAPTI

Edinilen bilgilere göre; Camiikebir Mahallesi Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda devriye görevi yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durumundan şüphelendikleri bir otomobili durdurdu. Araçta inceleme yapan ekipleri, durumundan şüphelenen Hüseyin N. isimli şahsın UYAP sorgusu yaptı.

SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Yapılan sorguda Hüseyin N. isimli şahsın 17 suçtan arandığı ve bu suçların 12'sinden 39 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edildi. Suç makinesini yakalayan ekipler Hüseyin N'yi işlemler için Kasımpaşa Polis Merkezi Amirliğine teslim etti. Şahsın polis merkezindeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildiği öğrenildi.


YORUMLAR


Polis Memurunun Ekip Otosunda Cinsel Saldırı Davası Sonuçlandı 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı