Son Dakika Haberleri: Suç Makinesi Hırsızlar, Polisle Silahlı Çatışmaya Girince Bir Hırsız Vuruldu

Suç Makinesi Hırsızlar, Polisle Silahlı Çatışmaya Girince Bir Hırsız Vuruldu

11 ay önce

Üsküdar'da suç makinesi 4 hırsız, polisin dur ihtarına uymayınca kovalamaca başladı. Polislere silahla karşılık veren hırsızlardan biri bacağından vuruldu.

Üsküdar'da birçok farklı olaydan kaydı bulunan suç makinesi 4 hırsız, kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı. Kovalamacada polise ateş eden 1 şüpheli ise ayağından vurularak etkisiz hale getirildi.

SUÇ MAKİNESİ 4 KİŞİ HIRSIZLIK YAPTI

Olay geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Üsküdar'da meydana geldi. Aralarında uyuşturucu madde ticareti, hırsızlık, adam yaralamak, kapkaç ve birçok suçu daha önce işlediği tespit edilen E.T., U.K. ve E.Ş. ve A.G. isimli şahıslar, silahlı bir şekilde iş yerine geldikleri arabayla hırsızlık yaptı.

İHBARI ALAN POLİSLER, ARACIN ÖNÜNÜ KESTİ

Olayın ihbarını alan Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro ve Önleyici Hizmetlere ekipleri yaptıkları dar alan çalışması sonucu 4 şüphelinin içinde bulunduğu aracın önünü keserek dur ihtarında bulundu.

ARAÇLARININ LASTİKLERİNE ATEŞ AÇILDI

İhtara uymayan şüpheliler, ekiplerin üzerine araçlarını sürmeye başladığı sırada durdurulmak istenen aracın lastiklerine ekipler tarafından silahla ateş edildi. Kovalamaca sonrası araç içinde bulunan 4 şahıstan ikisi olay yerinden sonra yakalanarak etkisiz hale getirildi.

POLİSLERE SİLAHLA KARŞILIK VERDİLER

Polis dur ihtarına rağmen koşarak kaçmaya devam eden şahıslardan E.Ş. isimli şahısın polise silahla ateş etmesine karşılık ekipler de ateş etmeye başladı. Kısa süreli çatışma sonrası E.Ş. isimli şahsın çatışma esnasında bacağından vurulduğu anlaşıldı.

BİR HIRSIZ BACAĞINDAN VURULDU, HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralı şahıs yine üzerlerine ateş açtığı polisler tarafından hastaneye kaldırıldı, doktorlar tarafından tedavi altına alındı.

ÇALINAN EŞYALAR ELE GEÇİRİLDİ

Polis tarafından şahısların kaçış güzergahında ve hırsızlık için kullanılan araç içerisinde çalıntı, televizyon ve kamera kayıt cihazı bulunduğu öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen şüpheliler ise tutuklandı.


YORUMLAR


Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Hadise, Beyazıt Öztürk Fotoğrafıyla Takipçilerinin Kafasını Karıştırdı