Sucker Punch Filmi - Son Dakika

Sucker Punch Filmi

14.07.2011 20:15

Sucker Punch filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sucker Punch filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Babydoll, isteği dışında bir yere kilitlensede hayatta kalmalıdır. Özgürlüğü için savaşmaya kararlı bir şekilde, dört kızı birleşmeye ve onları tutsak tutan Blue, Madam Gorski ve Kumarbazdan kaçmaya ikna eder. Kızlar kendilerini fantastik bir savaşta bulurlar. Nelerden vaz geçeceklerine karar vermek zorundadırlar, eğer başarılı olurlarsa özgür olacaklardır.

Yönetmen: Zack Snyder

Senaryo: Steve Shibuya, Zack Snyder

Oyuncular: Jamie Chung, Vanessa Hudgens, Jena Malone, Abbie Cornish, Emily Browning

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik, Gerilim,

Orijinal Adı: Sucker Punch

Yapımcı Firma: Cruel & Unusual Films, Legendary Pictures

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: ABD, Kanada

Orijinal Dili: İngilizce

Resmi Sitesi: http://wwws.warnerbros.co.uk/suckerpunch/index.html

Dağıtıcı Firma: Warner Bros. Pictures

Vizyon Tarihi: 15.04.2011

Sucker Punch Filmi

Son Dakika Güncel Sucker Punch Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti