Şuhut'ta Artan Hırsızlık Olayları Vatandaşları Tedirgin Ediyor - Son Dakika

Şuhut'ta Artan Hırsızlık Olayları Vatandaşları Tedirgin Ediyor

19.01.2012 18:27
Şuhut'ta Artan Hırsızlık Olayları Vatandaşları Tedirgin Ediyor, System.String[]

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde son günlerde yaşanan hırsızlık olayları ile hırsızlık girişimleri, esnafı tedirgin etti.

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde son günlerde yaşanan hırsızlık olayları ile hırsızlık girişimleri, esnafı tedirgin etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altan, Şuhut esnafının hırsızlık olayından usandığını belirterek, yetkililerden çözüm beklediklerini iletti.

Son bir ay içerisinde Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde meydana gelen çeşitli hırsızlık olayı ve hırsızlığa teşebbüs olayları esnafı sıkıntıya soktu. Çözümü emniyet yetkililerinden beklediklerini ifade eden Şuhut esnafı, hırsızlık olaylarının önüne geçilmesini istedi.

Son olarak Hüseyin Özaşkın isimli esnafın işyerine giren hırsızlar, 2 bin 500 lira tutarında cep telefonu kılıflarının çalarak kayıplara karıştı.

Yaşanan olayın ardından Şuhut İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden yardım istediğini anlatan Özaşkın, "Polislerin, sorumluları yakalayacağına inanıyorum. Biz yandık diğer esnafımız yanmasın" dedi.

Yaşanan olayı haber alarak geçmiş olsun ziyaretine giden Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altan, Şuhut esnafının hırsızlardan bıktığını söyledi. Daha öncede sıkıntılarını gerekli yerlere anlattıklarını ancak muhatap bulmakta zorlandıklarını aktaran Altan, "Esnafımız geceleri uykularını bölen bu hırsızların bir an önce yakalanmasını istiyor. Şuhut esnafı artık bu hırsızlık olaylarından bezdi. Esnaf kurbanlık koyun gibi 'Acaba bizim dükkanı ne zaman soyacaklar' diye bekliyor" diye konuştu. - AFYONKARAHİSAR

Şuhut'ta Artan Hırsızlık Olayları Vatandaşları Tedirgin Ediyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şuhut'ta Artan Hırsızlık Olayları Vatandaşları Tedirgin Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım