Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu'ndan Muhteşem Kapanış - Son Dakika

Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu'ndan Muhteşem Kapanış

Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu\'ndan Muhteşem Kapanış
Son Güncelleme: 09.08.2017 16:21

Haziran ayı başında 100. Yıl Gençlik Merkezi'nde Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından başlatılan yaz kursları, 8 haftalık eğitimin ardından düzenlenen törenle sona erdi.

YAKLAŞIK 1700 ÖĞRENCİ KATILIM BELGESİ ALDI

100. Yıl Gençlik Merkezi bahçesinde düzenlenen törene Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner, kurs eğitmenleri, öğrenciler ve veliler katılırken yaklaşık 1700 öğrenci katılım belgesi aldı.
8 hafta süren eğitimler sonunda 17 kurs sona ererken 7 -15 yaş arası öğrenciler kursları tamamlamanın mutluluğunu yaşadı.

ÇAKIR: "SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ OLARAK DEMEK Kİ DOĞRU YOLDAYIZ"

Süleymanpaşa Çocuk Korosu'nun konseri ile başlayan törende, öğrenciler gitar ve piyano dinletisi gerçekleştirirken bale gösterilerinin ardından Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Berkay Çakır kısa bir konuşma yaparken; "geçtiğimiz yıllara göre bu yıl kurs başvurusunda çok büyük bir artış oldu. Süleymanpaşa Belediyesi olarak demek ki doğru yoldayız. Hizmetlerimiz devam edecek" dedi.

MİNİK KURSİYERLERE EĞLENCE SÜRPRİZİ

Katılım belgelerinin öğrencilere eğitimcileri eşliğinde verildiği törende ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi tarafından çocuklara yönelik eğlence düzenlendi. Çeşitli yarışmalar ve şovların düzenlendiği eğlence alanında minik kursiyerler doyasıya eğlendi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu'ndan Muhteşem Kapanış - Son Dakika


Advertisement